Bee Granola

Ми молода українська компанія з Чернігівщини,яка на ринку корисного харчування вже понад два роки та займається виготовленням медової граноли, яка здобула велику популярність на території України. Кожного дня наша команда працює над покращенням продукту, сервісу та виходом на нові ринки. Вся продукція сертифікована і виготовлена відповідно до ТУ та ДСТУ.

Передісторія​

Ще в 2013 році, вчившись на другому курсі кулінарного училища, ми почали займатись бізнесом, а саме закупівлею та постачанням меду на великі виробництва та HoReCa. Через 3 роки роботи й понад 1500 тонн проданого меду, ми вперше познайомились с таким продуктом як гранола.

Скуштувавши готові рішення граноли на українському ринку, нам майже нічого не сподобалось. І ми спробували приготувати власну, замінивши те, що нас не влаштувало — прибрали цукор з рецептури, замінивши його на натуральний квітковий сортовий мед, який, як нам здалося найкраще буде гармонувати з іншими інгредієнтами. Додали більше горішків, сухофруктів та інших смаколиків, зробили її більш розсипчастою і в підсумку отримали смачний та корисний сніданок.

Це була просто домашня гранола, але в процесі ми так захопилися цим продуктом, що вирішили збудувати компанію, зайнялися виробництвом, рекламою, маркетингом та упаковуванням. 

Так і народилася Bee Granola, яка з домашньої кухні виросла до невеличкого виробництва потужністю 1500 кг граноли в день і продовжує рости.