Bee Granola

Ми молода українська компанія з Чернігівщини, яка на ринку корисного харчування вже понад 4 роки та займається виготовленням медової граноли, яка здобула велику популярність на території України. Кожного дня наша команда працює над покращенням продукту, сервісу та виходом на нові ринки. Вся продукція сертифікована і виготовлена відповідно до ТУ та ДСТУ.

Передісторія​

Ще в 2013 році, вчившись на другому курсі кулінарного училища, ми почали займатись бізнесом, а саме закупівлею та постачанням меду на великі виробництва та HoReCa. Через 3 роки роботи й понад 1500 тонн проданого меду, ми вперше познайомились с таким продуктом як гранола.

Скуштувавши готові рішення граноли на українському ринку, нам майже нічого не сподобалось. І ми спробували приготувати власну, замінивши те, що нас не влаштувало — прибрали цукор з рецептури, замінивши його на натуральний квітковий сортовий мед, який, як нам здалося найкраще буде гармонувати з іншими інгредієнтами. Додали більше горішків, сухофруктів та інших смаколиків, зробили її більш розсипчастою і в підсумку отримали смачний та корисний сніданок.

Це була просто домашня гранола, але в процесі ми так захопилися цим продуктом, що вирішили збудувати компанію, зайнялися виробництвом, рекламою, маркетингом та упаковуванням. 

Так і народилася Bee Granola, яка з домашньої кухні виросла до невеличкого виробництва потужністю 1500 кг граноли в день і продовжує рости.